Destek Hattı

Universal Cila 200Ml. Dyo

₺65,68
Stokta yok
Stoğa geldiğinde , bana bildir
Referans:
NSP-14097_0
Beğen0
Açıklama

Aracınızın Maruz Kaldığı Güçlü Güneş Işığı, Asitli Yağmurlar, Kuş Pisliği, Egzoz Dumanı, Zift Gibi Dış Etmenler Bir Süre Sonra Aracınızın İlk Günkü Işıltısını Kaybetmesine Neden Olur. Sıvı Cila İle Aracınızı İlk Günkü Işıltısına Kavuşturabilirsiniz.

Sıvı Cila Akışkan Olduğundan Dolayı Araca Uygulanışı Macun Kıvamındaki Ciladan Daha Kolaydır. Sıvı Cilayı Hem Elinizle Hem De Polisaj (Cila) Makinesi İle Uygulayabilirsiniz. Sıvı Cilayı Polisaj (Cila) Makinesi İle Uygulamanız Hem Zamandan Tasarruf Etmenizi Hem De Daha Az Yorulmanızı Sağlar.

Uygulama

Sıvı Cila Aracınıza Uygulamadan Önce Aracınız Detaylı Bir Şekilde Yıkanmalı Ve İyice Kurulanmalı. Bu İki İşlemden Sonra Sıvı Cilayı Aracınıza Uygulayabilirsiniz.

Sıvı Cilayı El Yordamıyla Uygulayacak Olanlar Öncelikle Bir Miktar Cilayı Süngere Döktükten Sonra Aracın Yüzeyi İnce Bir Tabakayla Kaplanana Kadar Dairesel Hareketlerle Uygulamaya Devam Etmeli. Sıvı Cilayı Uyguladığınız Bölge Puslu Bir Görünüme Kavuştuktan Sonra Mikro Fiber Bez Aracılığıyla Yüzey Yavaşta Silinmeli.

Uygulama Polisaj (Cila) Makinası İle De Aynı Şekilde Yapılır.

Sıvı Cilayı Uyguladığınız Aracınız Parlaklığını 3-4 Yıkamaya Kadar Korur.


Daha fazla göster
Yorumlar
Değerlendirme Yok

Ürünü Değerlendir

  • Fiyat:
  • Kargo:
  • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Görselleri yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
Taksit
İlgili Ürünler

Menu

Paylaş

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın