Destek Hattı

Beta Darbe Emici Pütür 1Kg. Siyah

Faturalı Aynı Gün Kargo
Daha fazla göster
₺51,90
Stokta 7 Adet
Referans:
NSP-14_0
Beğen0
Açıklama

DARBE KORUYUCU SES KESİCİ PÜTÜR SİYAH ( 1KG )

 

Modifiye alkid reçinesi ve yapışmayı arttırıcı özel  katkılar içeren bir üründür, asfalt ve bitüm içermez. İnce tanecikli yapısıyla güçlü ve elastik bir katman

oluşturur. Bu da özellikle otomobillerin ve ticari  araçların taş çarpmalarına maruz kalan bölgelerinde  direnci arttırır. Yağ, su, toz ve petrol ürünlerine karşı   direnç ve aynı zamanda ses izolasyonu sağlar.

 

Kullanım bilgileri:

 

Kullanımı: Uygulama yapılacak yüzey kirliliklerden  arındırılmalıdır. Pütür katı kuruduktan sonra üzerine boyama işlemi  yapılabilir. Tüm boya sistemleri ile uyumludur. Akrilik astarlı yüzeyler P240-P320 zımpara ile zımparalanıp, yağdan ve  kirden arındırılarak kullanılır.  Polyester macunlu yüzeyler P240-P320 zımpara ile zımparalanıp, yağdan ve kirden arındırılarak kullanılır. Epoksi astarlı yüzey 12 saat bekledikten sonra, P320 zımpara ile  zımparalanıp, yağdan ve kirden arındırılarak kullanılır. Çelik P120 zımpara ile zımparalanıp, yağdan ve kirden  arındırılarak kullanılır. Alüminyum Yağdan arındırılır, P280-P360 zımpara ile  zımparalanıp, yağdan ve kirden tekrar arındırılarak  kullanılır. Galvanize çelik Yağdan ve kirden arındırılarak kullanılır. Astar boyalı yüzey Yüzey kuruduktan sonra uygulanır.

 


Daha fazla göster
Yorumlar
Değerlendirme Yok

Ürünü Değerlendir

  • Fiyat:
  • Kargo:
  • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Görselleri yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
Taksit
İlgili Ürünler

Menu

Paylaş

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın